Adult hotel: Nový trend v ubytování

Autor:

Pokud jste si mysleli, že nový trend je poněkud nemravný, pak jste na omylu. Hotely pro dospělé nejsou nic jiného než ubytování zcela bez dětí. Většina hotelů tohoto typu povoluje ubytování až od 16  nebo 18 let. Jen si to představte, nebudete muset poslouchat žádný pláč ani vztek rozmazlených dětí. Ne všechny děti se totiž umí chovat a často mají svou hlavu. Užijete si klidnou dovolenou s patřičním luxusem, neboť hotely pro dospělé si také zakládají na co největším komfortu a zážitku.

Není proto divu, že se tento typ ubytování stává čím dál více oblíbenější nejen pro bezdětné páry. Vhodnou variantou se tak stává například pro novomanžele, ale také pro lidi, kteří si chtějí užít dovolenou bez zbytečného ruchu a narušení klidu. Prostě dovolenkovat bez kompromisů.

Ve většině případů hotely dosahují 4 až 5 hvězdiček. Mnoho z nich se také řadí k butikovým hotelům, které jsou nějak výrazně designově upraveny. Nečekejte tedy dětské koutky a jiné přizpůsobené vybavení a program pro děti. Místo toho se připravte na hýčkání ve wellness, kvalitní restaurace, odpočinkové zóny, moderní zařízení a širokou nábídku sportovních aktivit pro dospělé.

Kam za takovým zážitkem vyrazit? Prakticky po celém světě. Stačí si vybrat jen zemi, kterou máte rádi nebo byste rádi navštívili. Zkuste jiný směr, určitě se vám zalíbí. My jeden takový adult hotel navštívíme příští týden na Slovensku, tak se můžete těšit na recenzi.

Foto: pixabay