Belgičan si užívá cestování a žen, stačí mu k tomu aplikace Tinder

Autor:

Mladý belgický muž má díky svému geniálnímu nápadu cestování téměř zadarmo. Stačí mu k tomu pouze aplikace Tinder, ve které chytá důvěřivé ženy, u kterých přespává a druhý den se vydává zase dál. Jedna žena, jeden den. Náklady na ubytování minimální.

Žijeme v moderní době a všemožné moderní technologie nám usnadňují život každý den. Co se týká seznamování, je to mnohem jednoduší než třeba před dvaceti lety. Dnes si stačí stáhnout aplikaci a třeba už zítra měníte status ze single na zadaný.

Belgičan Anthony Botta se jednoho krásného dne rozhodl, že se vydá na cestu, avšak neměl mnoho peněz, a tak přemýšlel nad tím, jak si co nejvíce cestování ulehčit a nezaplatit za něj moc peněz. Přišel na nápad, že bude oslovovat ženy na Tinderu. Dle jeho slov, se chytne každá třetí žena. Jemu pak stačí si vybrat, kde stráví noc a třeba přijde i na intimní sbližování, které se údajně děje často.

Příště už se nemusíte registrovat na stránky couchsurfingu, kvůli přespání zdarma u někoho doma, bohatě vám k tomu postačí tindersourfing. Zabijete tím dvě mouchy jednou ranou, a to se vyplatí, ne? Jen si nezapomeňte dávat pozor na ochranu. Nikdo si z cestování nechce přivést nechtěný dáreček a nebo se o takovém dárečku dozvědět o devět měsíců později.

Foto: Shutterstock.com