Bezpečná dovolená ve Švýcarsku

Autor:

Od 15. 6. můžete cestovat do a ze Švýcarska bez omezení, a to tedy bez testu a dvou týdenní karantény. Navíc Švýcarsko nabízí turistům bezpečnost a dobrý zdravotní systém.

Program s označením „Clean & Safe“ vám garantuje přehled mezi poskytovateli turistických služeb, kteří zajišťují svým hostům maximální ochranu a bezpečí. Každý hotel, každá restaurace a každý turistický cíl, označený známkou umístěnou na viditelném místě splňuje a dodržuje speciální koncepty hygieny.

Představit si to můžeme podobně, jako tomu je u oceněných a kvalitních restaurací, kde na dveří u vstupu je vylepena známka s hodnocením. Níže uvedené známky /loga/ jsou přehledně rozděleny a přiřazeny k místům či aktivitám které budou turisty navštěvovány. Bližší informace a podrobnosti se dočtete na stránkách www.mojesvycarsko.com nebo www.clean-and-safe.ch

Kampaň na podporu turistického ruchu, probíhající hlavně na internetu a sociálních sítích, s názvem „I need Switzerland“ umožňuje podle potřeb turistů a nejrůznějších představ vybrat, co zrovna nejvíce potřebujete k vaší ideální dovolené.

A tak se připravte na dovolenou, hory, čisté prostředí, koupání v průzračných jezerech, energii sálající z alpských vrcholů, nadechnout se svěžího vzduchu, adrenalin při sjezdech na horském kole, výhledy z vrcholů hor, projít se po visutých mostech nad ledovci, osvěžit u vodopádu, pestré barvy rozkvetlých alpských luk, prozkoumat půvab měst, ochutnat tradiční horské sýry, dopřát si výbornou čokoládu, projet se panoramatickým vlakem.

Foto: pixabay