Cestovní kancelář nabízí snový zájezd tomu, kdo správně předpoví konec seriálu Hra o trůny

Autor:

Ne, neděláme si srandu. Opravdu je taková soutěž vypsaná. Jak víte, Hra o trůny se právě nachází ve své poslední a rozhodující sezóně. Závěrů, jak seriál skončí je nespočet, ale jen jeden z nich je pravdivý. Fanoušci hledají všemožná vodítka i sebemenší detaily, která by je navedly správným směrem a předpověděly, jak dopadne finále celého seriálu. Pokud by se vám podařilo uhádnout, jak skončí Hra o trůny, můžete díky tomu vyhrát vysněnou dovolenou u moře. Vítěz při svém pobytu procestuje celé Chorvatsko včetně jeho ostrovů a to po stopách hrdinů právě zmiňovaného seriálu.

Fanoušci se ve svých závěrech a předvídání často předhánějí. Pokud jste někdy viděli alespoň jednu sérii seriálu, tak také jistě víte, že nikdy nic není jisté. Scény, které se tváří, jakože dopadnou dobře, nedopadnou dobře ani v tom nejlepším snu. Hlavní postavy umírají jak na běžícím pásu a s těmi vedlejšími se osud taky moc nemaže. Proto je tak zábavné sledovat některé diskutující na internetu v jejich takříkajíc stoprocentní pravdě, avšak realita jejich vymyšleného konce může být na míle vzdálená tomu, co si mysleli. Jak to tedy bude? Čím skončí dlouhý příběh plný intrik, zrad a bojů? Dočkáme se šťastného konce, nebo tomu bude úplně jinak? Kdo ví.

Cestovní kancelář Unforgettable Croatia vyhlásila jedinečnou možnost vyhrát dovolenou ve stylu Hra o trůny, ale nebojte, žádné krvavé masakry a intriky případné vítěze nečekají. Zájezd bude určen pro dvě osoby a potrvá 7 dní. Ostatně právě v Chorvatsku se natáčely některé scény seriálu. Ten, kdo vyhraje se tak bude moci podívat do Doubrovníku a také Splitu. Během své dovolené se vítěz vydá na dobrodružné putování po nejznámějších městech, které se vyskytly v seriálu, jedná se tak například o Qarth, což bylo přístavní město ve Východních zemí, řadilo se mezi největší obchodní centra. Dále pak samozřejmě Královo přístaviště, hlavní město Sedmi království. Svobodné město Braavos a mnoho dalších měst Východních zemí.

Foto: Shutterstock.com