Cestujte stylově v Orient Expressu

Autor:

Pokud byste chtěli zažít ojedinělou cestu ze západu Evropy na Balkán, pak by vlak Orient Express měl být vaší první a jasnou volbou. Unikněte z každodenního stereotypu a nechte se hýčkat v luxusním lůžkovém vlaku, který na trase jezdí. Orient Express spojoval Paříž a Konstantinopol, avšak tehdejší sláva zašla se změnou jízdních řádů v roce 2009.

Dnes už se v ikonickém vlaku svezete jen po Evropě. Navíc v roce 2020 přibudou tři nová luxusní apartmá, ve kterých se budete moci ubytovat. Atmosféra 20. let minulého století na vás bude dýchat z každého centimetru vlaku. Na chvíli si budete připadat jako světoznámý literární detektiv Hercule Poirot, který při své cestě Orient Expressem vyšetřuje vraždu. Avšak na rozdíl od něj, vy si budete užívat jen relax a pohodu, které vám vlak nabízí.

Každé z nových apartmá bude pojmenováno po jedné evropské metropoli. Budete si tak moci vybrat, jestli se ubytujete v Praze, Budapešti nebo Vídni. Každé apartmá čerpá z romantiky a životního stylu jednotlivých měst. Má ve vás evokovat pocit, jako byste se zrovna procházeli městem a hleděli na jeho historické památky.

Například ve Vídeňském apartmá si budete moci užít imperiální podobu města. Klasický romantický design se bude mísit se zlatavými a smaragdovými odstíny barev.

Venice Simplon – Orient expres podniká své jízdy po Evropě a jednou ročně se vydává na dlouhou cestu z Paříže až do Istanbulu, tak jako kdysi legendární vlak minulého století.

Foto: Shutterstock.com