Emirates obnovuje lety na Mauricius

Autor:

Zdroj info a foto: Aerolinka Emirates

Mauricius se znovu otevírá zahraničním turistům a u této příležitosti obnovují aerolinky Emirates své lety do tohoto oblíbeného letoviska v Indickém oceánu.

Od 15. července nabídne Emirates dva lety týdně, od 1. srpna nasadí své ikonické letadlo Emirates A380, aby uspokojila poptávku na trhu. Plně očkovaní cestovatelé si mohou užít klidnou a bezpečnou dovolenou ve schválených bezpečných resortech po celém ostrově.

Od 1. července bude létat letadlo typu Boeing 777-300ER z Dubaje na Mauricius vždy ve čtvrtek a v sobotu, od 1. srpna ho vystřídá Emirates A380. Let s o značením EK 701 bude odlétat z Dubaje ve 2:35 a na Mauriciu přistane v 9:10 místního času. Zpáteční let EK 704 se uskuteční v pátek a v neděli vždy ve 23:10 s příletem do Dubaje následující den v 5:45 místního času.

Let s Emirates A380 zůstává velmi oblíbený mezi cestujícími díky prostorným a pohodlným palubám, aerolinky mají v plánu je i nadále nasazovat na základě poptávky na trhu. V současné době létá A380 z Dubaje do New Yorku (JFK), Los Angeles, Washingtonu D.C., Toronta, Paříže, Mnichova, Vídně, Frankfurtu, Moskvy, Ammánu, Káhiry a Guangzhou.

Bílé písečné pláže, křišťálově čistá voda a nádherná příroda – to jsou důvody, proč je Mauricius jedním z nejoblíbenějších prázdninových destinací. Přitahuje cestovatele z celé Ameriky, Evropy i Blízkého východu. V Indickém oceánu jsou další velmi oblíbené destinace jako jsou Maledivy a Seychely, i sem se mohou cestující dostat s Emirates s jedním přestupem z Prahy.

Emirates Holidays nabízí cestovatelům balíčky šité na míru v hotelech a resortech světové úrovně po celém ostrově. Od 15. července do 30. září otevře Mauricius své hranice plně očkovaným cestujícím, kteří si mohou vybrat ubytování z rozsáhlého seznamu schválených hotelů po celém ostrově. Od 1. října budou moci plně očkovaní cestovatelé prozkoumávat ostrov bez omezení.

Emirates bezpečným a udržitelným způsobem postupně obnovuje svoji globální síť. V současné době nabízí lety do více než 120 destinací, dokonce července plánuje obnovit 90 % ze své sítě před pandemií. Zákazníci Emirates tak mohou s přestupem v Dubaji pohodlně cestovat do Severní a Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, Asie, na Blízký východ i do destinací v Tichém oceánu.

Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím na každém kroku poskytla nejvyšší bezpečnostní a hygienické standardy. Emirates intenzivně pracuje na tom, aby svým zákazníkům cestování usnadnila, a je lídrem v zavádění řady iniciativ ve spolupráci se zdravotnickými organizacemi pro zajištění ochrany zdraví a bezpečnosti. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykové odbavení a poskytla tak svým zákazníkům ještě více příležitostí k využití mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass.

Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Zdroj informací: Emirates
Zdroj foto: Pixabay