Erotické destinace: Sem jezdí Češi nejčastěji

Autor:

Může se zdát, že cestování za sexuálním zážitkem je pro Češi stále velké tabu, ale zas taková pravda to není. Ostatně většina manželek stále naivně věří, že jsou jejich muži věrni a rozhodně by za takovým zážitkem neletěli přes půl světa a vůbec, nic takového se přece neděje. A ony samy by se nenechávaly hýčkat vysportovanými těly opálených Tunisanů. Tajemství jsou bohužel všude.

Ostatně sám Tomio Okamura kdysi prohlásil, že podle odhadů jezdí do Thajska necelých 4 tisíce mužů, aby se nechalo obšťastnit, stejně tak téměř 3 tisíce žen jezdí naopak do bližšího Tuniska. To, ale nepočítáme vedlejší destinace, a tak se klidně může stát, že za sexem do zahraničí vyráží více jak 10 tisíc mužů a žen. Jestli naleznou své potěšení a jsou spokojeni už statistika bohužel neuvádí.

Na první příčce sexuálních zemí se tedy drží stále Thajsko. Údajně je tam více než půl milionu sexuálních společnic. Když k tomu připočtete levné letenky, tak hurá za dobrodružstvím, no ne? Proč muži vyrážejí zrovna za Thajkami? Je to proto, že tyto ženy ve většině případů neznají feminismus a jsou od přírody tak nějak víc submisivní, než Češky. Také jsou vynikajícími společnicemi na popovídání. Člověk si tak říká, že kolikrát by stačilo, kdyby s vámi raději partner komunikoval a nemusel by letět za zážitkem na „služební cestu“, že?

Další příčku zemí obsazuje například i Kambodža. Zde je cena ženy na jednu noc nižší a také tu není taková míra kriminality. Často si takové ženy vozí muži i jako životní partnerky zpátky domů, pokud jsou teda svobodni, že. Ostatně ani Karibik nezaostává za dalšími sexuálními zeměmi pro muže.

Co se týče žen tak tam vítězí severní Afrika. Nejčastěji Egypt a Tunis. Dle islámského práva smí tamější ženy mít sex až po svatbě, tudíž je jasné, že se zde nachází velké množství mladých chtivých mládenců, kterým nevadí, že jejich potenciální oběť bude mít i o pár desítek let víc. Výhodné je to i pro ženy, které nemusí nikomu nic platit. Většinou platí muž v baru. A tak nezapomeňte alespoň na ochranu, nikdo si nechce přivést nevítaný dáreček z dovolené.

Nebuďte ovšem naivní, že na takovém dobrodružství získáte lásku na celé život. Proto se stalo populární i Bali, kam jezdí nejen páry ale především svobodní lidé. Ostatně právě tento ostrov proslavil slavný film „Jíst, meditovat, milovat.“ A tak zbývá jen dodat, nevěřte všemu, co vidíte v televizi a když už cestujete na tajno za takovým zážitkem, nezapomeňte si přibalit vlastní ochranu, jistě se bude hodit.

Foto: Shutterstock.com