Fanoušci Harryho Pottera mohou strávit Halloween v Bradavicích

Autor:

V návaznosti na loňský rok, kdy se akce těšila velké oblibě, se londýnské studio Warner Bros rozhodlo celou akci zopakovat. Není nic lepšího než zažít strašidelné Bradavice a ještě, když celou akci umocníte zajímavými převleky ze světa Harryho Pottera.

Celá událost se nese v duchu Halloweenu. Fanoušci zažijí každý důležitý moment z Potterovských filmů a knih. Každý kout Bradavic bude pečlivě vyzdoben, aby dostál na autentičnosti prostor. Jako první se samozřejmě podíváte do Velké síně, kde vždy probíhalo rozřazování do jednotlivých kolejí. Síň bude vyzdobena „levitujícími“ dýněmi. Hosté se posadí do lavic, aby si mohli pochutnat na nejrůznějších dobrotách, které pro ně budou připraveny.

Večerem vás bude provázet mnoho strašidelných okamžiků, mezi které patří například pozorování hrůzostrašný pavouků. Vydáte se také do Zapovězeného lesa, abyste se setkali s kouzelnými bytostmi, které né vždy budou tak milé. Nemine vás ani duel se Smrtijedy. Nakonec nahlédnete ještě do Příčné ulice.

Aby toho nebylo málo, budou se moci návštěvníci setkat se členy, kteří mají na starost filmové rekvizity. Tito lidé pak návštěvníkům také odhalí ty nejstrašidelnější předměty a kostýmy z filmů. Pokud toho budete mít už dost, budete si moci dát pořádně do nosu, a to máslovým ležákem.

Událost se bude konat celý víkend od 25. do 27. října, od 19:30 hodin. Akce je přístupná pouze pro dospělé od 18 let. Vstupenka vás vyjde na 240 liber, ale pozor o akci je velký zájem a brzy se vstupenky vyprodají.

 

Foto: Shutterstock.com