Halloweenská party na Draculově hradu v Rumunsku

Autor:

Jak strávit letošní Halloween, o tom jsme napsali už dost, avšak tentokrát pro vás máme opravdovou zajímavost. Znáte to přísloví: „Kdo se bojí, nesmí do lesa“? V tomhle případě to platí dvojnásob. Zvěsti o Rumunsku a strašidelné příběhy místních, vyvolávají dodnes v turistech velký otazník. V některých lesích se nedoporučuje ani přespávat, možná se už totiž zítra neprobudíte.

Avšak Halloweenskou noc budete moci strávit poprvé na Draculově hradu, a tak je tento pobyt jen opravdu pro odvážné. Jistě z dějin víte, kdo byl Vlad Dracula a co svým obětem dělal. Ne nadarmo dostal přezdívku Napichovač. Pokud jste jen trochu senzibilní, mohli byste z místa pociťovat velkou energii, avšak ne tu pozitivní. Z hororu se může stát skutečnost mrknutím oka.

Akce se uskuteční 2. listopadu na hradě Bran. Unikátní zážitek zahrnuje pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně večeře. Podávat se budou místní speciality. Následuje prohlídka hradu a promítání hororů. Po tom všem vás čeká nekonečná party s živým Dj. Podmínka pro zúčastnění se party je samozřejmě Halloweenský kostým.

Cena za zážitku je 250 eur na osobu.

Foto: Shutterstock.com