Hotel na Maledivách nabízí stáž pro milovníky zvířat

Autor:

Zní to jako sen, avšak luxusní hotel na vzdálených Maledivách se rozhodl, že začne zachraňovat velké želvy, které žijí v jeho blízkosti. Luxusní dovolenou tak můžete spojit s neocenitelnými zkušenostmi se záchranou želv.

Coco Palm Dhuni Kolhu je jeden z luxusních resortů, který se nachází na Maledivách a kde také vzniklo centrum pro záchranu mořských želv. Projekt je vedený odbornou veterinářkou Dr. Claire Petros. Centrum je také plně vybaveno chirurgickým i diagnostickým vybavení pro záchranu a případnou rehabilitaci mořských želv v okolí atolu Baa.

Co budete muset jako stážista dělat?

Tak primárně jde o krmení želv. Čištění jejich nádrží. Dále se budete vzdělávat v oboru chirurgie a lékařských oborů. Je třeba se také připravit na situace, kdy se budete muset účastnit záchranných misí, které nebývají vždy pro oko lahodící. Také budete komunikovat s případnými návštěvníky. A to nejhezčí na závěr, budete u toho, když se zrehabilitované želv budou vypouštět zpět do oceánu. Ta nejsladší odměna, kterou budete moci dostat.

Důležité je říci, že stážista dělá svou práci bez nároku na plat. Na druhou stranu hotel zaplatí veškeré náklady na let a ubytování po dobu stáže na ostrově. Budete bydlet v jedné z tropických vil a stravovat se budete moc celý den v restauraci Crowrie. Dále na vás čekají zážitky jako je například plavba při západu slunce a další jiné výlety nabízené hotelem.

Zájemci si by měli být plnoletí a je jedno jaké národnosti jsou. Do své žádosti o stáž musí připojit krátké video o sobě a motivační dopis o 500 slov, kde vysvětlí, proč si myslí, že by tuto práci měli vykonávat zrovna oni. Pozitivní je, že nemusíte mít předchozí zkušenosti. Vše vás naučí tam.

Foto: Shutterstock.com