Karibský ráj chystá pro hosty přísná hygienická opatření

Autor:

Jamajský hotelový komplex Sandals Resorts plánuje otevřít 4. června, spolu s tím se vážou i opatření vůči nákaze koronaviru, kterému chce každý předejít. Nově se například zavede online check-in s následným přesunem hostů do jejich pokojů nebo příbytků na moři. Měření teploty nebude také vyjímkou. Teplota se bude měřit jak hostům, tak i zaměstnancům před začátkem každé směny a i po jejím skončení.

Dezinfekce se rázem stane nejlepším kamarádem. K dispozici bude jak ve společných prostorách, tak i v jednotlivým pokojích. Minimálně třikrát denně se bude čistit 18 vytipovaných míst – věcí, se kterými přijdou hosté nejčastěji do styku. Přestože lidé přijedou do pohádkového ráje, nejspíš si nebudou moci vychutnávat celodenní rauty tak jako kdysi. V rámci opatření budou jídla osekaná a připravována na minutku.

Stejně tak lze očekávat, že se budou dezinfikovat pokojové karty a nebo skleničky po welcome drinku. Vše s čím hosté mohou přijít do styku bude důkladně vyčištěno před distribucí. V některých objektech se bude používat pokročilejší čištění pomocí UV-LED osvětlovacím zařízením. Pokojová klimatizace se bude čistit po každém odhlášeném hostu, a to pomocí parního čištění. Dezinfikovat se budou i jinak opomíjené koberce.

Výlety, které resort Sandals nabízí budou omezeny vždy jen pro jednu rodinu nebo pár. Dá se tedy předpokládat, že ceny výletu mírně prodraží. Zaměstnanci hotelu budou mít po celou dobu směny ochranné obleky a masky, včetně rukavic. Nově v resortu přibude zdravotní personál, který bude k dispozici nonstop.

Foto: Sandals resorts