Kde letos celebrity trávily Vánoce

Autor:

Zatímco někteří z nás byli doma v teple a těšili se rodinné atmosféře, někteří jedinci přeci jen dávají přednost vycestování do světa, ať už je to za zasněženými kopci nebo pustou bílou pláží. Celebrity v tomto směru nejsou žádnou výjimkou.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu

Není neobvyklé, že se rodinné tradice nedodržují ani u druhého nejsledovanějšího britského páru. Zatímco zbytek rodiny trávil Vánoce s britskou královnou doma, dvojce se rozhodla, že spolu se svým malým synkem vyrazí do Vancouveru. Daleko od všech problémů.

Simon Cowell

Kdo by neznal hudebního magnáta. Ani on nesetrval se svou rodinou doma, protože každoročně se svou rodinou jezdí na Barbados. Vánoční svátky tak tráví všichni příbuzní pod spalujícím sluncem a atrakcemi na moři. Nenechali doma ani svého psa.

Kate Hudson

Herečka, kterou jste mohli vidět například ve filmu Jak ztratit kluka v deseti dnech, odjela na Vánoce se svojí maminkou do Aspenu. Její maminka zde normálně žije, tak alespoň ušetřily za bydlení, ne? Nebyly tu ale samy, do Aspenu odjela i její celá rodina a partner.

Greta Thunbergová

Tento rok byl pro teprve 16 letou dívku velmi náročný, a tak si zaslouží zůstat na Vánoce hezky doma. Tráví Vánoce se svou maminkou, která je mimochodem operní zpěvačka a otcem, který se věnuje herectví. Cestování si Greta užila až až, a to díky svému úpornému boji za změnu klima.

Foto: pixabay