Máte zlomené srdce? Stáhněte si cestovní aplikaci

Autor:

Cestování je nejlepším lékem na zlomené srdce. Nyní to bude ještě jednoduší, protože nová cestovní aplikace vás provede místy jako single cestovatele. Sbohem nekonečné davy líbajících se párů, které vám na náladě zrovna moc nepřidávají. Jakoby cestování mělo být jen o partnerech a ne jednotlivých lidech. V aplikaci naleznete různá místa, která vám pomohou překonat bolest z rozchodu a vlijou vám do žil novou energii.

Aplikace Breakup Tours je personalizovaná na jednotlivce. Nikomu nenabídne ty samé zážitky. Doporučuje širokou škálu turistických i těch méně navštěvovaných míst, přesně tak, abyste se tam cítili co nejlépe a hlavně, abyste neměli čas přemýšlet.

Aplikace byla vyvinuta společností, která sídlí v Hongkongu. V aplikaci také naleznete sekci, ve které se můžete setkat s ostatními lidmi, kteří jsou zrovna po rozchodu. Je to nový začátek? Možná. Avšak nikomu nepomůže sedět doma a užírat se vzpomínkami. Je třeba si dopřát trochu klidu a restartu, než budete moci znovu vykročit do svého života.

Breakup Tours hlásá, že jsou třeba k uzdravení jen tři věci. Emoční uvolnění, zkusit něco nového a naučit se něco nového.

Foto: pixabay