Nevítaný návštěvník se vplazil ženě do hotelové postele

Autor:

Byl pátek a žena dorazila po náročném pracovním dni do hotelu Hampton Inn. Šla se vykoupat a v posteli ještě připravovali pracovní materiály na další den. Už bylo pozdě, a tak ulehla do spánku a těšila se na nový den. To, co ji ale ráno potkalo, by jistě nechtěl zažít nikdo!

Každý z nás si představuje probuzení trochu jinak. Uvítali bychom snídani do postele, ale rozhodně ne nevítaného beznohého hosta. Inu, přesně to se stalo žene v Tennessee. Přestože je to nezáviděníhodný zážitek, jistě je pozitivní, že had nebyl jedovatý. Avšak svou délkou a barvou by jistě vylekal mnoho lidí.

Žena následně na svůj Facebook uvedla: „Když se blížilo ráno a já spala na hotelovém pokoji, protože jsem měla v Memphisu pracovní schůzku, ucítila jsem, jak se něco dotklo mé ruky…Myslela jsem si, že je to můj manžel. Ale náhle ve mně hrklo, vždyť jsem tu sama!“ Těžko říct,  co by se hlavou honilo někomu z vás. Na co byste mysleli vy? A jak rychlé by bylo probuzení?

Když otevřela oči a podívala se na svou pravou stranu, uviděla tam jasně zeleného dlouhého hada. Následoval křik a rychlá pacifikace. Hada odhodila na čelo postele a sama vylítla z postele rychlostí blesku. Pomocí telefonu přivolala pomoc a také managera hotelu. Následně se celá situace vyřešila. Personál hotelu byl velmi ochotný a žena ani hotel ze situace neobviňuje. Avšak je to jeden z těch zážitků, na který určitě jen tak nezapomene.

Foto: Shutterstock.com