Nový Rexton vstupuje oficiálně na český trh

Autor:

Foto, zdroj: SsangYong

Drakům se v českých podmínkách poměrně dost daří, protože na automobilový trh se dostává další modernizovaný model korejské značky – tentokrát je to o něco větší Rexton.

Automobilka SsangYong oficiálně zahajuje prodej nového Rexton. Tento model je již fyzicky k dispozici u autorizovaných prodejců. Vlajková loď automobilky SsangYong prošla výraznou úpravou designu v exteriéru a interiéru a především dostává zbrusu nové technologie. Mimo to nabízí i silnější motor 2.2 e-XDI se 149 kW resp. 202 koní a 441 Nm a nově 8stupňovou automatickou převodovku. Na českém trhu nový Rexton startuje na 899 900 Kč s DPH a za tuto cenu nabízí pohon 4×4, již zmíněnou 8stupňovou automatickou převodovku a bohatou standardní výbavu.

Foto: SsangYong

Nový Rexton je vybaven nejmodernějšími asistenty zvyšujícími bezpečnost a komfort jízdy. Svým cestujícím poskytuje pohodlí luxusního vozu, mimořádně veliký zavazadlový prostor a opravdové terénní schopnosti. K dispozici je Rexton zákazníkům ve dvou výbavových verzích – Clever a Premium. Obě verze obsahují bohatou standardní výbavu (např. pohon 4×4, 8stupňovou automatickou převodovku, automatickou 2zónovou klimatizaci, kožená sedadla či LED světlomety), která se dá dále rozšířit pakety. Výbavová verze Premium v základu oproti verzi Clever navíc obsahuje např. 9,2“ dotykový displej infotainmentu se smart audio multimédia systémem, 12,3“ FULL HD LCD přístrojovou desku, interiér v provedení prošívaná kůže, ventilované sedáky předních sedadel, ambientní osvětlení interiéru či 18“ kola.