Nový videoklip Beyoncé z úchvatné Arizony

Autor:

Na místě, kde zpěvačka klip natáčela se nachází i ohromující modrozelený vodopád. Populární místo, které je také hojně navštěvováno turisty, bylo na několik hodin kompletně uzavřeno a nedalo se tam nijak dostat. Zpěvačka samozřejmě získala povolení od rezervace a vše tak bylo legální.

Beyoncé také dabuje hlas Nali v novém zpracování Lvího krále. Sama se svou dcerou do rezervace, která se se nachází poblíž Grand Canyonu, dopravila vrtulníkem. Aby se běžní turisté dostali až k vodopádu, musí projít stezku, která čítá přes dvacet kilometrů. Být slavný má své výhody, že ?

Avšak mnozí lidé slavnou zpěvačku kritizovali, protože jak již bylo řečeno, kvůli jejímu natáčení byla uzavřenác celá oblast, což znamenalo problém pro cestovatele, kteří si zakoupili povolení pro vstup do kaňonu. Rada Havasupai vydává pouze 300 povolení denně. Většina lidí tak byla omezena, protože do kaňonu cestovala dlouho a  několik mil. Oproti tomu Havasupai uvedl, že bylo ctí vyhovět zpěvačce s natáčením v jejich rezervaci. Ostatně jeden ze svých minulých videoklipů natáčela například i v pařížském Louvre.

Foto: Shutterstock.com