Odejděte z práce. Společnost STōK vám za to zaplatí a ještě budete moci cestovat

Autor:

Pokud jste někdy snili o tom, že jednoho dne opustíte svou práci, tak ten čas právě teď nadešel. Budete moci cestovat po celém světě, aniž byste museli vstávat v šest hodin a být celý den v kanceláři. Společnost STōK, která se zabývá výrobou a distribucí kávových produktů nyní hledá tři ideální adepty, kteří si potřebují odpočinout od své práce a zároveň jim splní jejich sny.

Společnost zaplatí každému kandidátovi 30 000 amerických dolarů, aby jim pomohli realizovat jejich celosvětové vize. Z toho 20 000 jde na letenky, ubytování, stravu a zbylých 10 tisíc je pro osobní potřebu. Kandidáty čekají dvě čtyř týdenní období. Vše začne 1. října a potrvá do 15. prosince. Očekává se od nich důvtip a také alespoň trochu znalostí sociálních sítí, kde budou každý den sdílet svou cestu a propagovat firmu.

Společnost chce, aby jejich produkty byly spojeny s realitou a skutečností. Skuteční lidé přivádí skutečné zážitky a na tom nejvíc záleží. Každý člověk má své sny, které ale není tak lehké splnit, protože na to prostě nejsou peníze. Nyní si všechny své sny můžete splnit a podívat se třeba nakonec světa.

Firma STōK dokonce vytvořila svůj vlastní rezignační dopis, který si kandidáti mohou stáhnout a poslat svým zaměstnavatelům. Společnost také uvedla, že o pozici je enormíní zájem z celé země. Přihlašování do projektu končí 2. září.

Zdroj informací: STöK – tisková zpráva
Zdroj foto: Pixabay