Práce snů pro domácí mazlíčky. Hledá se hotel, který je k nim nejvíce přátelský

Autor:

Pro velkou část populace nejsou domácí mazlíčci pouze zvířaty, ale často patří k důležité části rodiny. Pokud tedy hodně cestujete a nechcete nechávat parťáka doma, bylo by vhodné, aby se i k nim v hotelech chovali řádně a přátelsky. S ohledem na tuto skutečnost zahájila společnost Hotels.com hledání týmu kritiků – zvířecích kritiků, kteří budou mít za úkol najít po celém světě ty nejlepší hotely, které jsou prostě a jasně pet-friedly.

Podle společnosti se hledají, jak malá, tak velká plemena zvířat, aby pomohly zkontrolovat hotely, které se tváří jako přátelské ke zvířatům. Ti, kteří objeví nejvíc takových hotelů, získají jako „vítězové“ deset nocí zdarma dle jejich výběru. Domácí zvířata všech druhů se mohou přihlásit – tedy spíše jejich majitelé je mohou přihlásit – pokud se společně vejdou do jednoho hotelového pokoje (tedy práce není vhodná pro koně a jiné větší tvory).

Foto: Pixabay – Pejsek

Manažerka Hotels.com uvedla, že nemohou zkontrolovat všechny hotely světa, a proto hledají pomoc ostatních tímto způsobem, navíc, jak člověk může hodnotit péči, když sám není zvíře? Navíc nedávná studie tvrdí, že poptávka po hotelech, které jsou pet-friendly v Británii vzrostla za poslení půl roku o 300 %. Nikdo prostě nechce nechat svého čtyřnohého kamaráda doma, kde po svém majiteli úzkostlivě strádá.

Foto: pixabay