Průmyslový palác zažije festival jógy

Autor:

Na den přesně, kdy Šrí Mátadží, zakladatelka sahadža jógy a nominantka na Nobelovu cenu míru, navštívila před třiceti lety Průmyslový palác na Výstavišti, ve kterém udělala svou první přednášku na území dnešní České republiky, proběhne festival. Toto výročí je navíc umocněné tím, že v roce 2020 současně slaví sahadža jogíni ve více než 130 zemích světa padesát let od založení sahadža jógy.

Proto 18.7. proběhne v Průmyslovém paláci ve střední hlavní hale Festival 50/30 s bohatým programem, na který je zvána široká veřejnost. A protože je to oslava, vstupné se neplatí. Kromě pestrého kulturního zážitku si odnesete informace o meditaci sahadža jógy a jejích účincích na lidský organismus, i jejím praktickém využití v každodenním životě.

V rámci programu můžete čekat několik koncertů živé hudby, převážně indického směru, ale těšit se můžete i na pop rock. Součástí budou rovněž taneční vystoupení, přednášky, promítání krátkých dokumentů a praktické ukázky meditace. Budete si moci vyzkoušet malování hennou, zúčastnit se tanečního nebo meditačního workshopu, a mnoho dalšího. Pro nejmenší bude připraven dětský koutek.

Foto: pixabay