Slověnický mlýn – outdoorová zábava pro malé i velké

Autor:

Zdroj info: Petr Hrdlička - COP ; zdroj foto: COP

Pro dobrodružná srdce a hyperaktivní děti máme jeden výborný tip na zábavu. Dobrá zpráva je, že rodiče nebudou mít klid na kávu, ale naopak se zapojí do řádění taky.

Outdoorové centrum se nachází nedaleko Lišova na Třeboňsku. Otevřeno mají každý den od 10 do 18 hodin, vyrazit tedy můžete kdykoliv, aniž byste se museli předem objednávat. Jediné, na co je nutné se předem domluvit, je paintball. Kromě veřejnosti si areál mohou pronajmout firmy a nebo je možnost domluvit školní akce i pro několik tříd, samozřejmě za zvýhodněnou cenu.

Foto: COP

Návštěvníci se nemusí bát ani horkých letních dnů, protože areál z většiny zastřešují stromy, které tak poskytují dostatek kýženého stínu a chladu. A co všechno tu vlastně naleznete? Jednoduše řečeno, zábavu na celý den. Pokud bychom měli jmenovat, pak se jedná například o lukostřelbu, vzduchovou trampolínu, lanový park, aquazorbing, bumperball a další aktivity.

Za vstup se nic neplatí, stejně jako za parkování, ale platí se za jednotlivé aktivity. Například za lanový park zaplatíte 290 korun, ti menší 120 korun, na trampolíně si zaskáčete 10 minut za 40 korun, paintball vás vyjde na 250 korun (v ceně máte 100 kuliček), půl hodina střílení z luku pak může vyjít na 150 korun.

O děti se na jednotlivých aktivitách nemusíte bát. Odevzdáte je zkušeným a přátelským instruktorům – ti mají mimo jiné opravdu lidský přístup a nestane se vám, že by k někomu přistupovali jako k dalšímu číslu. Vždy se vším poradí a pomohou se obléct do postrojů, vše předvedou a pokud cokoliv potřebujete, rádi to splní.

Foto: COP

Pokud do mlýna vyrazíte jako celá rodina společně s těmi nejmenšími, můžete si místo sezení, projít bezbosou stezku vodníka Pentličky. A pokud byste po náročných aktivitách dostali hlad, pak se můžete občerstvit v místním dřevěném stánku. A ten kdo by se chtěl na závěr ještě poňuchňat se zvířátky, může navštívit minizoo.

Zdroj informací: COP – Petr Hrdlička, zkušenost autorky textu
Zdroj foto: COP