V Česku se otevřela největší prodejna amerických vozů

Autor:

Zdroj info: Auto Outlet ; zdroj foto: Pixabay

V Klecanech se otevřel nový showroom pro všechny vyznavače pravých amerických osmiválců. V areálu si běžně prohlédnete přes 100 nových vozů.

Na místě vás uhranou agresivně vyhlížející muscle cars, hřmotné pickupy nebo obří SUV. V areálu se tak nachází vozy amerických značek Dodge, RAM, Ford, Jeep, Lincoln nebo GMC. Prodejna nabízí téměř 1500 m2 vnitřní plochy, přičemž venkovní prostory nabídnou až trojnásobnou kapacitu. Nejžhavější novinkou na showroomu je kompresorem dopovaný pick-up RAM 1500 TRX 6.2 V8 s výkonem 702HP.

Venkovním prostorám dominuje unikátní výstavní kopec, který se tyčí do výše 5 metrů. S nájezdovým úhlem 30 %, lze jednoduše předvést, co tyto vozy zvládnou. „Chtěli jsme zákazníkům poskytnou unikátní záběr na terénní vozy. Pohled si vychutnáte jak z blízkého parkoviště, tak i z dálnice. Spojení umělého kopce s monstrózními americkými vozy vytváří nepřehlédnutelnou scenérii, kterou žádný jiný dealer nenabídne“ říká majitel společnosti Derek Williams Schultes.

Uvnitř showroomu Auto Outlet najdete vozidla přehledně rozdělená do jednotlivých sekcí podle značek. Působivým dojmem budí v zadním prostoru značky RAM mohutná designová stěna s LED projekcí o úhlopříčce 132“. Zmínit musíme jednu speciální sekci, která na první pohled vyniká nad ostatními. Jde o upravené vozy Auto Outlet Design, kde se tyčí převážně pickupy s liftovanými podvozky.

Vedle nové prodejny bylo s developerem zároveň budováno i nové servisní centrum. To se nachází přes ulici a nabízí až 9 stání. Je dostatečně blízko, ale zároveň svým provozem neovlivňuje zvukovou kulisu a pohodu na prodejně. Celý projekt probíhal v nelehké době pandemie a různých restrikcí. Vše se ale podařilo úspěšně dotáhnout do zdárného konce.