V Kalifornii se otevře Nutella hotel

Autor:

Milujete nutellu? Každé ráno si hnědavou hmotu natíráte na chleba a s chutí snídáte? Pak byste měli vyrazit do ráje v Kalifornii. S motivem nutelli tu najdete všechno, od polštářků po vzor na dece. Ale pozor nebude to jen tak.

Pop-up hotel se otevře na pouhé tři dny. Do exkluzivního hotelu se tak nebude moci dostat každý, za to majitelé zaručují nevšední zážitek a vzpomínky na celý život. Že by se vám snad i o té lískovooříškové pomazánce i zdálo? To jistě nebude problém, když budete motivy nutelli obklopeni téměř na každém centimetru.

Nemusíte se ani bát, že jediné co byste jedli, bude Nutella. Připraveno je spousta jídla ve formě švédských stolů a každý si tam najde to své. Po celý víkend se také bude konat interaktivní snídaně. Celý tým kuchařů předvede hostům, jak si připravit perfektní snídani k večeři. Setkáte se i se známými osobnostmi nejen ze světa gastronomie, kteří vám předají své recepty na perfektní jídla.

Hotel se otevře o víkendu 10. -12. ledna, abyste měli šanci se do něj dostat, pak musíte natočit kreativní video, na kterém bude jasně vidět, jak nutella dělá vaše ráno krásnějším a příjemnějším.

Foto: Nutella hotel