V Německu najdete největší vodní park

Autor:

Jestli se ve vodě cítíte jako ryby, pak byste měli vyrazit k našim západním sousedům. Právě se tu otevřel park o velikosti pěti fotbalových hřišť a nabízí, jak venkovní zábavu, tak tu vnitřní. Vodní park Rulantica, který se stylizuje do dob vikingů a celé skandinávské historie, se nachází kousek od hranic s Francií. Park vybudovali stejní lidé, kteří se podíleli na stavbě a provozu největšího zábavního parku v Německu.

Komplex v hodnotě 180 milionů eur se otevřel na konci listopadu. Navštěvovat jej budete moci po celý rok, díky stálé vnitřní teplotě 32 stupňů. Uvnitř se nachází 25 atrakcí, z toho je 17 vodních skluzavek, které jsou každá jiná a propracovaná. Pro odvážlivce nechybí ani téměř ta svislá, kde si mohou užít volný pád.

Jak už bylo řečeno vodní park je i tématicky laděn, najdete tu například skandinávskou oblast plnou víl a trollů. Naleznete tu bazény a atrakce pro menší děti. Své místo v parku také najdou lidé, kteří si raději než adreanlin užívají pohodu. K dispozici je velké množství lehátek a soukromé kabinky s gauči. Pokud vám vyschne v hrdle, můžete se přemístit k baru a přitom nevylézt ani z vody.

Vodní park pro vás skrývá mnohá dobrodružství a věřte, že se tu vyřádí nejen vaše ratolesti, ale i vy samotní. Vstupenka pro dospělé a děti od 12 let činí 38,50 eur.

Foto: pixabay