Vila D&G na ostrově Stromboli je na prodej

Autor:

Pokud byste rádi žili na slunném ostrově bez turistů, kteří se tu objevují jen málo, a to především v hlavní sezóně a ještě máte na účtě pár milionů eur, pak je tato vila pro vás tou pravou volbou. Vilu vlastní slavní návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Stromboli je součástí Liparských ostrovů a má stálou populaci pouze 500 obyvatel.

Že se nejedná jen tak o ledajakou vilu dokazuje i počet místností. Nachází se zde devět pokojů včetně devíti koupelen. Oba návrháři zde žili převážně v 90. letech minulého století. Často na jejich pozvání do vily jezdily světoznámé hvězdy. Avšak slávy bylo už dost, a tak se návrháři rozhodli, že svou vilu prodají, aby si ji mohl užít také někdo jiný.

Vila je obklopena terasami a zahradou o rozloze 800 metrů čtverečních. Vnitřní prostory pak zabírají přes 250 metrů čtverečních. Z terasy se vám naskytne téměř až panoramatický výhled do okolí. Ideální místo, kde chcete trávit západy slunce. Vybrat si také můžete z několika venkovních posezení, kde si výhled užijete plnými doušky.

K dispozici je sedm apartmánů, které jsou každý vyzdoben jinou barvou, avšak v duchu módních návrhářů a jejich životního stylu. Nechybí pestrobarevné dekorace, které se vám možná zprvu nebudou líbit, ale nakonec si na ně zvyknete. Interiéru také dominuje dřevo.

Asi kilometr od vily leží heliport. Na ostrov se tedy kromě vrtulníku můžete dostat pomocí lodi. Rezidence má také přímý vstup k moři a pyšní se obrovským klidem v okolí. Konečně to nejdůležitější, vila se prodává za 7 milionů eur.

Foto: Shutterstock.com