Výběr dovolené dle znamení zvěrokruhu

Autor:

Většinou svou vysněnou dovolenou plánujete podle jiných parametrů, jako je například rodina, finance, práce, počasí a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna včetně nejkrásnějších pláží a různorodých výletů do okolí. Ale napadlo vás někdy vybírat dovolenou dle vaše astrologického znamení? Mě ne. Ostatně většinou ani na horoskopy moc nevěřím, stejně se tam píšou blbosti. Takže zadání pro Nový rok, vybírejte dovolenou dle data svého narození!

21.1. – 20.2. Vodnář

Pokud byste hledali člověka, který se dá popsat nejvíce přídavnými jmény, tak je to právě Vodnář. Je to člověk zábavný, nezávislý, hodný, sympatický ale i rozený diplomat. Mají rády společnost a umí ji dobře bavit. Existují tmavé chvilky, kdy chtějí zůstávat sami, naštěstí ale převažují ty, kdy potřebuje mít kolem sebe společnost. Nebojí se žádných změn. Měli by zapřemýšlet nad zaoceánskou plavbou buď po středomoří a nebo za velkou louži. Ostatně voda je pro vodnáře jako magnet, klidně by se na jejich hladinu mohli dívat věčnost. Plavby jsou ideální volbou, neboť při své cestě se zastavuje v několika přístavech.

21.2. – 20.3. Ryby

Lidé narození jako ryby jsou snílci. Rádi se unášejí nejrůznějšími fantaziemi. S ničím si nelámou hlavu a hlavně jim jsou názory ostatních lidí a jejich názory u zadní části těla. Jsou to flegmatici, takže nemůžete čekat nějaké ostré reakce. Mají silné sklony k lenosti, takže vyvalit se k pláži je ideální volbou. Stejně tak výlet do různých wellness v horách v Norsku nebo panenská příroda v Kanadě. Ne vždy mají ryby náladu jet daleko, ostatně to souvisí s jejich leností. Zavděčí se jim dovolená i v České republice.

21.3 – 20.4. Beran

Samy se svou povahou jistě víte, jste jedinci velmi tvrdohlaví. Sladit dovolenou a vaše představy jsou nelehký úkol. Lidé narozeni ve znamení Berana většinou od dovolen očekávají mnohem víc, než ostatních lidí. Na druhou stranu se tito lidé vůbec nenudí. Berani rádi posouvají své hranice. Ideální dovolenou pro toto znamení se stává Rakousko. V Rakousku vás čeká plno dobrodružství. Můžete objíždět rakouská jezera, nebo se vydat na několika denní túru po Alpách. Pokud vám bude Rakousko málo, můžete zamířit více na jih do Itálie, kde vás k tomu ještě čeká mnoho krásné historie a památek.

21.4 – 21.5. Býk

Klid, klid, klid. To je synonymum pro člověka ve znamení býka ideální lokalita. Většinou mají rádi svůj klid a určitě je neuvidíte na žádných nebezpečných túrách. Mnohem raději se vyvalí na pláži na lehátku. Klidně tak stráví celý den. Vyvarujte se tomu, abyste je do něčeho nutili. Vydat by se měli zejména na nějaký odlehlý ostrov, kam nejezdí moc turistů. Například tím může být Kypr nebo Kapverdské ostrovy. Ostrovy jsou zárukou klidu a soukromí a stejně tak pokud se býci rozhodnout, můžou vyrazit na výlet po okolí.

22.5. – 21.6. Blíženec

Blíženci patří do stejné sorty lidí jako jsou Berani. Mají rádi změny a nevydrží na jednom místě. Ideální volbou pro takové jedince jsou poznávací zájezdy, neboť každý den trávíte na jiném místě. Dnes už nezáleží jestli pojede jenom po Evropě, nebo se podíváte mnohem dál po světě. Koupit si můžete klidně poznávací výlet do Číny za pandou. Potěší určitě i jazykové pobyty v zahraničí.

22.6. – 22.7. Rak

Raci jsou citliví jedinci a tak byste se k nim taky měli chovat. Přemíra křiku je vyvádí z míry. Ostatní lidé se jim raději svěřují se svými tajemstvími a problémy. Sami jsou ale velice nedůvěřivý k cizím lidem. Zřejmě by tito lidé neměli jezdit do zemí, které zmítá chudoba. Zřejmě by se tam rozdali až by jim nezbylo vůbec nic. Nemyslete si, že byl račí lidé byli nějaký medvědi, rádi se baví a smějou, ale musejí na to mít čas, proto jim doporučujeme vycestovat do Benátek na jejich světem proslavený karneval. Město se hemží barevnými maskami a anonymitou.

23.7. – 22.8. Lev

Lidé narození ve znamení lva jsou velcí egoisti a rádi stojí v čele společnosti. Je tedy lehké hádat, kde těmto jedinců bude nejlíp. Jejich cesty by měli vést do honosných destinacích, luxusních hotelů a samozřejmě tam, kde se dá podnikat mnoho výletů při kterých se můžou lvi blýsknout svými znalostmi okolí. Lev není člověk, který by rád šetřil, spíše si dopřává a peníze se ztrácejí rychleji než padající déšť. Ideální destinací jsou pro ně Kanárské ostrovy a Španělsko.

23.8. – 22.9. Panna

Je známo, že panny jsou emocionálně labilní, vše zvládají mnohem hůř a se změnami se špatně ztotožňují. Umí se přetvařovat, rádi před ostatními vypadají, že je všechno v pohodě, i když není. Žijí ve vlastní iluzi, které nezřídka kdy sami propadnou. Jejich cesta by měla vést do Francie nebo Anglie, avšak ne do velkých metropolí, spíše na osamocený venkov, kde ocení jeho krásu a pohodu, včetně samoty, která se jim otevře. Nádherný výhled do okolí podtrhne jedinečnost místa.

23.9. – 23.10. Váhy

Milují společnost, ale velké davy jsou jim proti srsti. Ani pro ně tedy není lehké vymyslet svou perfektní dovolenou. Nejsou to lidé, kteří by si nechali něco diktovat nebo rozkazovat. Mají svou hlavu a nenechají si poroučet, spíše se zařídí podle svého. Ideální je pro ně střídat klid s dobrodružstvím. Skvělou volbou je Holandsko, vyrazit můžete do města, do barevných ulic hýřící zábavou. Pokud vás to přesrane bavit můžete si pronajmout loďku a vyrazit za dobrodružstvím na moře.

24.10 – 22.11. Štír

Synonymem pro štíra je, že nezapomíná. To zlé, ale naštěstí ani to dobré. Budou si pamatovat a rádi vám to naservírujou ve vhodné chvíli na talíř. Jen tak se jim nezavděčíte a stejně tak je to i s dovolenou. Rádi ocení vzdělání, architekturu a umění. Ideálním místem pro ne je Londýn, který nabízí veškerou rozmanitou zábavu, po které štíři touží a můžou tak vychutnávat krásy města plnými doušky.

23.11. – 21.12. Střelec

Upřímný, rodinný, vždy v dobré náladě, tak to je přesně střelec. Pro ně je ideální dovolenou ty klasická místa, kam jezdí většina lidí. Více než cestu letadlem si užijou cestu autem, pokud pojedete ve vícero, cesta vám uteče mnohem rychleji a navíc se můžete při řízení střídat. Střelci jsou také svou povahou velmi upřímní a málo který jedinec dokáže snést jejich upřímnost. Na druhou stranu dokážou uznat svou chybu a vše dovést na pravou míru. Ideální letní destinací pro ně bude Egypt, Tunis nebo Chorvatsko.

22.12. – 20.1. Kozoroh

Lidé narozeni v tomto znamení jsou snad nejsložitějšími osobnostmi vůbec. Mají svůj rozum a pravdu, než aby se s vámi hádali, budou raději souhlasit, přestože si o tom budou myslet své. Emoce většinou nedávají moc najevo. Na druhou stranu ctí tradice a místní kulturu. Dokážou ocenit každý kousek jiné země. Proto je ideální aby se vydali do exotických zemí jako je třeba Kuba a nebo naopak by se mohli vydat do země zapadajícího slunce – Japonska. Cizí kultura je bude lákat svými tajemstvími a dávnou historii.

Foto: Shutterstock.com