Vyrazte do Skotska na odpolední čaj s roztomilými ovečkami

Autor:

Po celém světě existuje mnoho různých druhů čajových zážitků. Například v Japonsku si můžete užít zelený čajový obřad s pravými Gejšami nebo co takhle čaj s královnou Alžbětou II. v Buckinghamském paláci? Ale to nejzajímavější vás jistě potká ve Skotsku.

Odpolední čaj se dvěma velmi zlobivými ovcemi, tedy chtěli jsme říct roztomilými ovečkami. Zážitek si můžete rezervovat snadno přes Airbnb. Zúčastníte se hodinu a půl trvajícího odpoledního čaje s hromadou dobrot. Bonusem bude i výhled do okolí, tedy do zelených skotských kopců. Člověk by se až zapomněl, ale to nemůžete připustit, neboť při vašem čajovém dýchánku budou i dva čestní hosté.

Zatímco si je budete chtít podrbat a pomazlit se s nimi, budou se vehementně rvát ke stolu, aby snědli vše, na co přijdou. Naštěstí se nemusíte bát, že by jim bylo z pochutin zle. Své dorty si budete muset sice hlídat, ale pro ovečky je připravená speciální zvířecí pomazánka, kterou je můžete nakrmit.

Po čaji a dobrém jídle budete vyzváni, abyste ovečky odvedli zpět do stodoly, kde se s nimi můžete také rozloučit. Vás pak ještě čeká hodinová okružní procházka po okolí. Celý zážitek vás vyjde na necelých 1000 korun na osobu.

Foto: Airbnb