Zac Efron bude mít na Netflixu novou cestovatelskou show

Autor:

Známý hollywoodský herec, kterého nejeden z nás zná z amerických filmů, se chystá představit na Netflixu nový dokumentární pořad. Seriál bude patřit mezi dokumenty a bude pojednávat o zdravém a udržitelném způsobu života na planetě. Seriál „Down To Earth“ má premiéru 10. července.

Zac Efron bude cestovat spolu s Darinem Olienem po celém světě a hledat možné způsoby, jak přežít na Zemi bez moderních vymožeností, a tak aby s tím co nejméně zatěžovali přírodu. Seriál bude mít svým způsobem edukativní charakter, neboť Zac bude diváky učit o jídle a udržitelnosti.

Sám říká, že budou cestovat po světě a hledat jiné rozměry a pohledy na svět. V pořadu uvidíte několik nejlepší ekologických inovátorů, kteří budou mluvit o svých projektech a teorií. Zároveň se můžete těšit na osvěžující a inovativní zdravé recepty, ke kterým nebudete potřebovat moderní vybavení kuchyně.

V pořadu se tak podíváme například do Francie, Peru, Ekvádoru, na Island nebo do Kostariky. Pokud tedy chceme změnit planetu, na které žijeme, musíme nejdřív změnit svůj přístup ke všemu v našem okolí – tzv. začít od píky. Možná je na čase, abychom se všichni změnili. Tak nezapomeňte sledovat Netflix a třeba se něco i přiučíte.

Foto: pixabay