Zacvičte si jógu mezi plameňáky na Bahamách

Autor:

Jóga patří k těm nejpoklidnějším a zároveň regeneračním cvičením, které můžete praktikovat nejen pro své tělo, ale i duši. A jako u většiny věcí, do kterých se zapojují i zvířata, je zážitek ze cvičení o to lepší a významnější. Existuje už jóga mezi kozami, alpakami a lemury. Nyní se k nim přidávají ještě i plameňáci.

V resortu Baha Mar na Bahamách mohou hosté vstát s rozbřeskem slunce a jít se oddávat svému duševnímu zdraví a nasměrovat svůj vnitřní Zen tím správným směrem, a to mezi čtyřmi mladými růžovými plameňáky. Baha, Lynden, Indy a Luca, to je čtveřice, která hostům zpříjemňuje jejich cvičení. Často se také stane, že zvědaví tvorové přijdou blíž, než by kdo očekával. Hned máte cvičícího parťáka.

V hotelu chtěli vytvořit něco jedinečného, co by si hosté mohli s sebou odnést jako hezkou vzpomínku, případně fotografii, na příjemně strávený čas. Hosté jsou také předem upozorněni na to, že plameňáci jsou velmi zvídaví tvorové a jejich zobák slouží jako ruce, jakmile něco spatří, chtějí hned zjistit co to je. Hosté se ale nemusí bát žádných bolestivých klovnutí do těla.

Jedna lekce jógy s růžovým ptactvem stojí 40 dolarů a koná se většinou ve středu dopoledne. Jedné lekce se může najednou zúčastnit pouze 20 lidí. V celém resortu hotelu pak naleznete dalších 16 plameňáků, kteří už ale nejsou tak zapálení pro jógu a raději se lenivě procházejí po břehu moře.

Foto: Pixabay