Cestování v pojízdném obýváku nemůže být už jednodušší

Autor:

Foto: HoppyGo

Možnost vycestovat na neobyčejnou dovolenou nebo výlet, nabízí HoppyGo zápůjčku vozu Volkswagen Transporter. Ten nabízí variabilní kempingovou vestavbu VISU. Pro uživatele jsou k dispozici tři varianty interiéru: obytná s přestavbou, bez sedaček s velkým nákladovým prostorem nebo varianta s devíti sedačkami.

Jaro je pomalu tady a léto u moře zatím v nedohlednu, letošní rok zřejmě budou Češi zase v drtivé většině trávit v tuzemsku, ale to nemusí nutně znamenat fiasko. Jedinečný roadtrip bez starostí kolem zajišťování rezervace ve drahém hotelu řeší pojízdný „obytňák“. Speciálně upravený Volkswagen Transporter s kempingovou vestavbou VISU je mimořádně variabilní a poslouží pro páry, jednotlivce, skupinku dobrodruhů, ale třeba i menší rodinku.

Interiér vozu lze jednoduše konfigurovat a pohodlnou postel za pouhých 10 vteřin přestavit v plnohodnotný pracovní prostor nebo místo pro romantickou večeři. Přístup k zavazadlům poskytuje výklopná lavice a díky tažnému zařízení není problém vzít si na dovolenou i kolo. Ať už milovníci neobyčejné dovolené vyrazí kamkoliv, nebude je trápit zima či déšť, ale naopak zažijí kempování takřka v pohodlí „domova“. Instalace přestavby je jednoduchá a nezabere víc než 10 minut.

Foto: HoppyGO – Volkswagen Transporter s VISU

Chtěli jsme vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří touží po originální dovolené, ale limity současné situace jim to nedovolují. Díky kempingové vestavbě nepotřebují řešit ubytování, takže ušetří peníze a navíc zažijí něco opravdu výjimečného. S příchodem sezóny registrujeme rostoucí zájem mimo jiné také o unikátní typy vozů jako např. právě obytné vozy, ale také kabriolety nebo modely typu MPV,“ uvedl Jakub Erben, Fleet manager P2P carsharingu HoppyGo.

Ostatně i koupě obytných vozů a nebo vozů s vestavbou zaznamanela v minulém roce prudký nárůst, denně se prodá i pět takový aut. Lidé hledají možnosti, jak si dobu v pandemii co nejvíce ulehčit a nevzdát se svého oblíbeného cestování. S ohledem ale na lockdown, který nastává od 1.března si přeci jen budou muset chvíli počkat, než se svým nebo zapůjčeném přestavěným vozem budou moci vyrazit za dobrodružstvím.


Místo pro vaše názory