Cestování v pojízdném obýváku nemůže být už jednodušší

Autor:

Foto: HoppyGo

Možnost vycestovat na neobyčejnou dovolenou nebo výlet, nabízí HoppyGo zápůjčku vozu Volkswagen Transporter. Ten nabízí variabilní kempingovou vestavbu VISU. Pro uživatele jsou k dispozici tři varianty interiéru: obytná s přestavbou, bez sedaček s velkým nákladovým prostorem nebo varianta s devíti sedačkami.

Jaro je pomalu tady a léto u moře zatím v nedohlednu, letošní rok zřejmě budou Češi zase v drtivé většině trávit v tuzemsku, ale to nemusí nutně znamenat fiasko. Jedinečný roadtrip bez starostí kolem zajišťování rezervace ve drahém hotelu řeší pojízdný „obytňák“. Speciálně upravený Volkswagen Transporter s kempingovou vestavbou VISU je mimořádně variabilní a poslouží pro páry, jednotlivce, skupinku dobrodruhů, ale třeba i menší rodinku.

Interiér vozu lze jednoduše konfigurovat a pohodlnou postel za pouhých 10 vteřin přestavit v plnohodnotný pracovní prostor nebo místo pro romantickou večeři. Přístup k zavazadlům poskytuje výklopná lavice a díky tažnému zařízení není problém vzít si na dovolenou i kolo. Ať už milovníci neobyčejné dovolené vyrazí kamkoliv, nebude je trápit zima či déšť, ale naopak zažijí kempování takřka v pohodlí „domova“. Instalace přestavby je jednoduchá a nezabere víc než 10 minut.

Foto: HoppyGO – Volkswagen Transporter s VISU

Chtěli jsme vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří touží po originální dovolené, ale limity současné situace jim to nedovolují. Díky kempingové vestavbě nepotřebují řešit ubytování, takže ušetří peníze a navíc zažijí něco opravdu výjimečného. S příchodem sezóny registrujeme rostoucí zájem mimo jiné také o unikátní typy vozů jako např. právě obytné vozy, ale také kabriolety nebo modely typu MPV,“ uvedl Jakub Erben, Fleet manager P2P carsharingu HoppyGo.

Ostatně i koupě obytných vozů a nebo vozů s vestavbou zaznamanela v minulém roce prudký nárůst, denně se prodá i pět takový aut. Lidé hledají možnosti, jak si dobu v pandemii co nejvíce ulehčit a nevzdát se svého oblíbeného cestování. S ohledem ale na lockdown, který nastává od 1.března si přeci jen budou muset chvíli počkat, než se svým nebo zapůjčeném přestavěným vozem budou moci vyrazit za dobrodružstvím.