Přinášíme tipy na golfová hřiště vhodná pro rodinnou dovolenou

Autor:

Chystáte se na rodinnou dovolenou v Česku a zároveň chcete propojit cestování se svou vášní pro golf?

Inspirovat se můžete naším seznam, který nabízí nejen skvělé golfové podmínky, ale také zábavné aktivity pro vaše děti. Vybraná hřiště v sobě kombinují zábavu, luxus, skvělou gastronomii i širokou nabídku služeb.

Podle průzkumu společnosti TeeTime splňují tato kritéria hřiště Beřovice, Golf Resort Lipiny, Galerie Golf Hostivař, Golf s Spa Resort Konopiště a Kšírovka. „Věřím, že spojení golfu a rodinné dovolené je dokonalou cestou, jak prožít léto naplno. Golf nám poskytuje možnost být venku a soustředit se na jedinečný sport, zatímco naše děti mohou objevovat nové dovednosti a těšit se na zábavné aktivity, které hřiště nabízí. Tato kombinace zároveň umožňuje trávit i cenný čas spolu jako rodina,“ říká Sára Kubelková ze společnosti TeeTime.

Rodinná atmosféra v Beřovicích

Golfový resort Beřovice se nachází nedaleko Prahy a kromě klasického 18jamkového nabízí také 9jamkové akademické hřiště, které je otevřeno široké veřejnosti bez jakéhokoliv osvědčení a nutné rezervace času. Z tohoto důvodu je ideálním místem pro získání základních golfových dovedností. Dospělí zaplatí za vstup 400 až 550 Kč na den, děti do 12 let polovinu. Na recepci je také možnost půjčit si veškeré golfové vybavení. Kromě golfu se tu nachází i nově otevřené restaurace Staré Slaný, která nabízí skvělou kuchyni a pohodové posezení na venkovní terase.

Prázdninové tábory v Golf Resort Lipiny

Golf Resort Lipiny se nachází jen kousek od města Karviná a během prázdnin pořádá pro děti příměstské tábory. Golfové tábory jsou skvělou příležitostí, jak vaše děti s tímto sportem seznámit, a to navíc v příjemném a bezpečném prostředí. Samotné hřiště je skvěle připravené a nabízí ideální podmínky pro rozvoj golfových dovedností nejen u dětí, ale i dospělých. Součástí resortu je i restaurace s terasou, ze které si můžete užívat pohled na hráče na greenu nebo opalující se želvy v jezírku.

Zábava pro celou rodinu v Galerie Golf Hostivař

Nedaleko parku Hostivař-Záběhlice, na východě Prahy, se nachází další resort, který kombinuje skvělý golfový zážitek s krásnou okolní přírodou. Pro rodiny s dětmi je vhodný zejména tréninkový areál, kde mohou vaše děti získat základní golfové dovednosti pod vedením profesionálních trenérů. Pro děti navíc klub pořádá i speciální akce, včetně dětských golfových škol a soutěží.

Golf a kultura v Golf & Spa Resort Konopiště

Hřiště na Konopišti se řadí mezi nejznámější golfová hřiště v České republice, a kromě skvělých podmínek pro hru nabízí i bohaté kulturní zážitky. Hřiště se nachází v blízkosti stejnojmenného zámku, který je ideálním místem na rodinný výlet. Pro děti je k dispozici nejen golfová škola, ale i speciální dětské zóny, kde se mohou bavit a hrát, zatímco si vy budete užívat hru.

Tréninkové plochy pro malé golfisty na Kšírovce

Golfové hřiště Kšírovka se nachází v malebném prostředí na břehu řeky Svratky, a přitom v dobré dostupnosti do centra Brna. Okolní krajina se skvěle hodí pro rodinnou dovolenou spojující golf s výlety do přírody. Kšírovka je díky kvalitním plochám a moderním technologiím oblíbeným tréninkovým areálem pro začínající golfisty. Kromě rozsáhlých tréninkových ploch nabízí i golfovou akademii, golfový fotbal a pro děti i zábavní park Hopsálkov.

Pokud tedy plánujete rodinnou dovolenou, na které se můžete zároveň věnovat golfu, tato hřiště jsou skvělou volbou. Kromě kvalitní hry poskytují i další možnosti pro rodinné zážitky. Vaše děti se tedy mohou naučit základy golfu a zároveň si užívat krásy okolní přírody. „Nezapomeňte si předem rezervovat čas na hřišti, což můžete snadno udělat pomocí naší mobilní aplikace, a ujistěte se, že hřiště poskytuje vhodné vybavení pro děti,“ radí Kubelková.

Zdroj info: TeeTime
Zdroj foto: Pixabay