Roadtrip nebyl nikdy jednoduší. Aplikace zobrazí místa na přespání v autě

Autor:

Někteří dávají přednost pohodlí a zázemí hotelů, avšak najdou se dobrodruzi, kteří raději volí druhou variantu a spaní ve volné přírodě. Pokud jedete třeba karavanem nebo obytným vozem, nic už vám nebrání vyrazit a spát kdekoli na světě, kde je to povolené. Díky aplikaci budete mít přehled, kde svého plechového miláčka zastavit, neboť na parkovišti u obchoďáku to nebude ta správná volba.

Aplikace je prakticky totožná s webovými stránkami Park4Night. Jen z České republiky tam naleznete více jak 1500 ověřených tipů, kde přenocovat. Aplikace funguje opravdu jednoduše. Byla navržena tak, aby splňovala snadné zacházení. Pokud se vám nechce hledat na mapě celého světa, můžete snadno zvolit možnost „Around me“ a aplikace vám ukáže vhodná místa k noclehu kolem vás. Až naleznete svůj cíl, můžete se k němu nechat navigovat. To je jistě další pozitivní stránka aplikace. Nechybí ani ukazatele tekoucí vody nebo záchodu. Vše vymakané do sebemenšího detailu.

Cestování autem za dobrodružstvím se stává tak ještě o něco jednoduší a dostupnější, a to ať už máte karavan a nebo vyrazíte svým autem.

Zdroj informací: Park4Night
Zdroj foto: Pixabay