Sen pro milovníky koček

Autor:

Už jste někdy přemýšleli nad snovou prací? Tak tu právě pro vás jednu máme, ale jen pod podmínkou, že máte rádi kočky! Zabijete rovnou dvě mouchy jednou ranou, nejen, že se budete starat o roztomilé kočičky, ale rovnou se přestěhujete do Řecka, a teď ruku na srdce, kdo z vás by nechtěl žít u moře?

Dobročinná organizace God´s Little People Cat Rescue vyhlásila výběrové řízení na nového zaměstnance, který se bude moci odstěhovat na řeckých ostrov Syros a tam se starat o padesát pět opuštěných koček, které nutně potřebují lásku člověka, no dobře i někoho kdo jim každé ráno nasype granule. Práce vám zřejmě zabere dvacet čtyři hodin denně, na druhou stranu je to práce velmi vděčná a kočičky vám budou více než vděčné.

Jen si to představte, bydlíte na ostrově ve velkém domě s obrovským pozemkem. Projdete domem až na terasu, ze které máte výhled na Egejské moře. Vlasy vám čechrá středozemní vítr a kůži opalují silné paprsky sluníčka. Uslyšíte mňoukání za sebou a tvář se vám téměř okamžitě musí rozjasnit pod širokým úsměvem. Neomezené množství mazlení s kočičákama. Nikdy nebudete sami a nebudete se tak ani muset bát, že jste sami. Vaším moudrým rozmluvám o životě budou naslouchat vděční společníci.

A teď to nejdůležitější, jaké jsou požadavky? Existuje jen jeden, a to, že musíte milovat kočky. Přesto vlak nejede. Odměnou vám je plat a bydlení zaplacené včetně vody a elektřiny. Jediný problém by mohl pro vás být, že na ostrov musíte odcestovat nejméně na půl roku. Jakmile si na ta roztomilá stvoření zvyknete, stejně se vám nebude chtít ostrov jen tak opouštět a mezi námi, kdo z vás by v tom ráji nezůstal celý život?

Zdroj info: Facebook – God´s Little People Cat Rescue
Foto: Pixabay