SsangYong otevřel jubilejní desáté dealerství v Česku

Autor:

Foto, zdroj: SsangYong

V České republice se jedná o poměrně neznámou značku, za kterou se lidé na ulicích rádi otáčejí a přemýšlí, co znak na přídi auta vlastně znamená.

Přítom vozy SsangYong se v Česku snažily prorazit už v devadesátých letech, ale značce se příliš nedařilo, nic na tom nezměnil ani druhý návrat na trh na začátku nového tisíciletí. Ale jak se říká, do třetice všeho dobrého, a tak od ledna 2019 automobilka znovu figuruje na českém automobilovém trhu a vypadá to, že se ji konečně začíná dařit a prodeje jdou nahoru.

Z portfolia značky si můžete vybrat čtyři modely – Rexton, Korando, Tivoli a Musso Grand. Ty jsou zajímavé nejen svým netradičním zpracováním, ale také širokou škálou vybavení. Tu si můžete do auta navolit, a to nejdůležitější je přijatelná cena. V tomto případě opravdu platí za málo peněz, hodně muziky! Díky rostoucím prodejům se rozšiřuje i síť prodejen, kde tyto vozy můžete koupit.

SsangYong tak slaví otevření jubilejního desátého autorizovaného prodejce a servisu vozů SsangYong na území ČR. Podle slov Petra Škutiny country manažera SsangYong pro ČR a SR číslo deset však není konečné: „I nadále plánujeme rozšiřovat dealerskou síť tak, abychom ještě více zpřístupnili značku SsangYong našim zákazníkům.“

Nový autorizovaný prodejce a servis vozů SsangYong byl otevřen v Jihlavě, a to na adrese Znojemská 5641/94a, 586 01 Jihlava. Novou modelovou paletu automobilky SsangYong a autorizovaný servis zde nabízí zavedená firma Auto Rozkoš.

Zdroj informací: SsangYong
Zdroj foto: SsangYong