Živé vysílání z psího azylu boří internet

Autor:

V době izolace od veškerých sociálních styků se brouzdání po internetu stává hlavní zábavou. Muzea po celém světě nabízejí virtuální prohlídky, divadla zas vysílají živě svá představení, avšak existují i live streamová videa. Na internetu jich najdete mnoho, avšak žádné vás tak nezahřeje u srdce, jako právě to z Old Friends Senior Dog Sanctuary (video).

Zvířata odjakživa uměla uklidňovat a ne nadarmo se tak stala nejlepšími přáteli lidí. V azylu pro staré pejsky najdete hlavní místnost, ve které se psí obyvatelé scházejí a právě tam azyl umístnil kameru a streamuje tak živé záběry každému, kdo by v době koronaviru, potřeboval přijít na jiné myšlenky.

Psi si tu hrají a nebo se k sobě tulí. Stejně tak můžete pozorovat jejich roztomilé kousky, které nejednoho z vás jistě rozesmějí. Pokud nemáte doma zvíře, pak věřte, že pozorování pejsků se stane vaší závislostí, až zapomenete na karanténu, kterou musíte prožívat.

Azyl se nachází v Tennessee a je domov pro všechny staré psy, o které se jejich majitelé už nemohli nebo nechtěli starat. Bohužel kvůli svému vysokému věku a většinou i zdravotnímu stavu nemohou najít nový láskyplný domov, a tak zůstávají zde. Naštěstí se o ně stará tým lidí, který na ně nedá dopustit a každý den je pro ně radost.

Zdroj informací: Old Friends Senior Dog Sanctuary
Zdroj foto: Pixabay