Netflix Party: Spojte se se svými blízkými v izolaci

Autor:

Netflix usnadňuje spojení přátel a rodiny, ať už se nacházejí v izolaci kdekoli na světě. Řada lidí se tak ocitá v dobrovolné i nedobrovolné izolaci s hromadou volného času. Pandemie narušuje svět takový, jaký jsme ho dosud znali. Možná, že se konečně vrhnete na sepsání novely, o které tak dlouho přemýšlíte a nebo si přečtete ty knihy, které jste si koupili, ale nikdy na ně nebyl čas. Možností je si pustit i zajímavý seriál a nebudete na něj muset koukat sami.

Vývojáři v Netflixu nezaháleli a rozhodli se čas v izolaci svým uživatelům zpříjemnit. Nově můžete streamovat se svou rodinou i přáteli, a to bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí. Zůstaňte spolu a užívejte si společný čas alespoň online, než se zase budete moci potkat u dobrého vína. Při sledování si můžete povídat a komentovat, jak se vám seriál líbí. K tomu slouží postranní panel ke skupinovému chatu.

Aby vám nová funkce fungovala, musíte si nejdříve naistalovat rozšíření „Netflix Party“. Pak už stačí jen poslat URL svým přátelům (kteří mají rozšíření také nainstalované). Jakmile kliknou na odkaz, budou automaticky přesměrováni do vaší virtuální skupiny. Rozšíření běží jen na stolních počítačích, protože se nejedná o oficiální funkci Netflixu.

Zdroj informací: Netflix
Zdroj foto: Pixabay